TR    EN
 

TEKNOFAN

Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurmak, gelişmeler peşinden koşmak her işletmecinin ana vazifesi haline gelmiştir. Biz TEKNOFAN olarak, 2009 yılından bu yana, son yıllarda büyük gelişmeler kaydeden havalandırma ve klima sektöründe, sizlere en iyi hizmetleri sunmayı hedef edindik. Havalandırma sistemleri, aksesuarları ve ekipmanları konusunda tecrübeli imalat ve teknik kadromuzla, sadece malzeme satışı değil, aynı zamanda ortaya çıkabilecek tüm detay problemlerinizin çözümünde de yanınızda olmak ana ilkemizdir. Çağımızın değişen ihtiyaçlarına göre daima kendimizi geliştirerek sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

TEKNOFAN; 2009 yılından itibaren değişen pazar ve rekabet koşullarını da göz önünde bulundurarak, kendi ürünlerini ve teknolojisini yaratma konusunda kararlı adımlar attı. Bu doğrultuda mühendislik gücünü artıran TEKNOFAN; insan kaynağına yatırımlar yaptı, işbirlikleri oluşturdu, sonuçları hızla alabilmek için laboratuvar ve test olanakları sağladı. Bu yatırımların sonuçları; kendi ürünlerini tasarlayabilme, üretebilme ve genişleyen pazar olanaklarından yararlanabilme olarak geri dönmektedir. Yürütülen Ar-Ge çalışmaları doğrudan ürünler ile ilgilidir ve çıktıları ticari ürünler halinde rekabette farklılık yaratan çalışmalar, pazara canlılık, sürekli takip edilme olarak geri dönmektedir.

2009 yılında faaliyete geçen 8600 m² Eskisehir Üretim tesisi ile üretim kapasitesini ve lojistik ağını güçlendiren TEKNOFAN, bölgesel üretim gücü konumunda lider pozisyonda yerini almış ve yatırımlarına son hızla devam etmektedir.

2009 yılında kurulan TEKNOFAN, şu an 250 kişinin üzerinde istihdam sağlamakta ve çok geniş yan sanayi kullanmaktadır. Bugün itibariyle başta Romanya, Türkmenistan, Azerbaycan, Kazakistan, Libya, Rusya, Bulgaristan, Kıbrıs, Ukrayna, Hırvatistan, Polonya, Gürcistan, Yunanistan, Mısır, BAE, İtalya, İspanya,Fransa, İsrail, Tunus, Cezayir, Moldova, İrlanda, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Irak, Kosova, Özbekistan, Finlandiya, Portekiz ve Macaristan'ın bulunduğu 32 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır.

Otomasyona dönük ve üretim hatasını minimuma indiren modern üretim tesislerinde yaptığı kaliteli üretimlerin yanı sıra, geniş lojistik departmanı, sevkiyat ve depolama konularında sektöründe öncü konumdadır. Yurt içi birçok projeye yerinde teslimat gerçekleştirebildiği gibi, yurt dışı sevkiyatlarında da, sıfır hata prensibi ile lojistiğini organize etmektedir.

HABERLER
14.03.2014
Teknofan Eskişehir OSB de 22500 m² üzerine 2. Fabrika İnşaatını Tamamladı.
14.05.2013
Teknofan Eskişehir OSB de Yeni Fabrika İnşaatını Tamamladı.
31.12.2012
Teknofan Ankara Sodex 2013 Fuarında.
25.10.2011
Teknofan duman tahliye fanları İngiltere’de stress testinden başarıyla geçti.
12.09.2011
Teknofan Müşteri Ağında Bilgilendirme Sistemini Başlattı...
İLETİŞİM
info@teknofan.com
0216 499 14 64

 

 

 

Kurumsal
İnsan Kaynakları
Sertifikalar
Ürün Grupları
Seçim Programları
Teknofan Katalog (pdf)
Şubelerimiz
Site Haritası